חברת אזורים השכירה למעלה מ60 אחוז משטחי ההשכרה במתחם המסחרי של מבשרת החדשה

חברת "אזורים" עידכנה השבוע כי הצליחה להשכיר כבר למעלה מ60% מהשטחים במתחם המסחרי של פרויקט מבשרת החדשה. נותרו חנויות אחרונות בלבד שמתאימות בעיקר למסחר, אופנה והסעדה. דן מור, סמנכ"ל נכסים מניבים באזורים פונה לבעלי עסקים בקריאה "אני פונה לבעלי עסקי מזון והסעדה באזור לפתוח עסק במתחם המסחרי של מבשרת החדשה בתנאים אטרקטיביים ביותר".

אזורים חתמה לאחרונה עם רשת פיצה רומי על השכרת שטח של 75 מ"ר שכבר פועלת במקום. בנוסף במתחם פועלות רשת ניצת הדובדבן ששוכרת שטח של כ-220 מ"ר, סיטי מרקט שפועלת ב 300 מ"ר, מספרה, אופני ההר, חנות ממתקים, חנות מזון וציוד לבעלי חיים ועוד. במקום צפוי להיפתח גם בית קפה. לקוחות המתחם ייהנו מחניון עילי נפרד בסמוך למתחם שיאפשר נגישות מהירה וקלה למתחם החנויות.
המתחם המסחרי בפרויקט 'מבשרת החדשה', אשר הושק ביולי 2021, כולל כ-1,800 מ"ר וחנייה עילית נפרדת עבור לקוחות המתחם המסחרי. הפרויקט משקיף לנוף הרי ירושלים ונבנו בו שישה בניינים בני שמונה קומות ובסך הכול 180 דירות, במיקום מרכזי, עם נגישות מעולה ובשילוב מרכז מסחרי רחב ידיים אשר ייתן מענה זמין ונוח לשלל צרכי דיירי הפרויקט, השכונה והסביבה. בנוסף, צפוי המתחם לתת מענה גם לבאי בית החולים 'הדסה עין כרם' בשל הקרבה אל הפרויקט.

דן מור, סמנכ"ל נכסים מניבים באזורים מציין כי: " המיקום האסטרטגי והקרבה לבית החולים הדסה עין כרם, איכות האוכלוסייה בפרויקט ובאזור, כמו גם הצורך הקיים במרכז מסחרי נוח, זמין ונגיש לתושבי האזור, מייצרים את התנאים לשגשוג המתחם המסחרי בפרויקט. האטרקטיביות הזו יוצרת התעניינות רבה מצד בעלי עסקים באזור כמו גם רשתות ארציות גדולות שמבינות את הפוטנציאל הגדול. חברת אזורים ממשיכה לפעול כדי ליצור תמהיל עסקים מוקפד ומתאים במקום. אני פונה מפה לבעלי מסעדות ובתי קפה באזור בהצעה לפתוח במתחם בתי קפה, מסעדה וחנויות מזון בתנאים אטרקטיביים ביותר ומאחל שנה טובה ומועדים לשמחה לכולם"

צילום בעין המצלמה

חברת אזורים יוצרת חיי קהילה עשירים, בסביבת מגורים מוקפדת ומושלמת ולפי תפיסה זו, בונה החברה פרויקטים של עירוב שימושים בכל הארץ, פרויקטים המשלבים , שטחי מסחר המספקים לדיירים שירותים כמו סופר, בתי קפה, כספומט, קופות חולים, ועוד במרחק נגיעה מהבית. ואכן, חברת אזורים אינה רק חברת בנייה למגורים. באזורים קיימת זרוע של נכסים מניבים החולשת על שטחי מסחר של מעל 45,000 מ"ר בכל רחבי המדינה בשלבי פעילות, פיתוח ותכנון. מרבית השטחים נמצאים במתחמים של עירוב שימושים ביניהם מתחם מבשרת הצעירה, "הרצליה הילס", הבלוק בבאר שבע, אזורים רחובות החדשה, אזורים הכוכב בגליל ים, הLIVING בבת ים, נרקיסים בראשל"צ, השבטים בבת ים, בנתניה ועוד.
במבשרת, כמו ביתר הפרויקטים ברחבי המדינה, מייצרת חברת אזורים לדיירי הפרויקט ולתושבי האזור בכלל, בעזרת מתחמי המסחר איזון מושלם בין איכות חיים פרטית לבין סביבת מגורים שלימה ומליאה שיש בה את כל מה שהמשפחה רוצה וצריכה.

Game bài đổi thưởng
קידום אורגני בניית אתרים
X

    מלאו את הפרטים וניצור עמכם קשר בהקדם

    Name Icon

    Phone Icon