פרויקט הבוטיק "שונמית מול הים "חיפה יוצא לדרך

חברת פמאן הנדסה בשיתוף קבוצת נכסים- שלומי אוחנה מציגים את פרויקט הבוטיק “שונמית מול הים” חיפה, בהיקף השקעה של 19 מליון שח

בלב הכרמל בשכונת רמת התשבי היוקרתית בחיפה, התקבל היתר בנייה לפרויקט הבוטיק “שונמית מול הים”.
פרויקט המגורים המשווק בלעדית ע”י קבוצת נכסים, משתרע ע”פ 3000 מ”ר שטח בנוי ועוד 500 מ”ר שטח ציבורי למרפסות:
2 מגדלי פאר המכילים 23 דירות 5-6 חדרים, כל אחת 129-137 מ”ר, משקיפות לנוף ים. מפרט ברמות הגבוהות ביותר, תריסי אור, נקודות חשמל ללא הגבלה, הכנה לחימום תת רצפתי, חנייה עם הכנה לטעינה חשמלית ומחסן בטאבו.
לדברי שלומי אוחנה בעלי קבוצת נכסים: “הפרויקט ממוקם באחד הנופים הכי נחשקים בחיפה מול הים ובמרחק הליכה ממוקדי התרבות, מוסדות החינוך והשירותים הקהילתיים, בנגישות לצירי התנועה המרכזיים.
הסיום המשוער לבנייה הוא בדצמבר 2024.

קרדיט הדמיות- Tsar אדריכלים

כרגע נותרו למכירה 5 דירות ועוד פנטהאוז 127 מ”ר ו-163 מ”ר מרפסת, מפלס אחד, יחיד בקומה. הדירות מוצעות במחירי השקה- החל מ-2,600,000 שח בלבד”
קבוצת נכסים הינה בבעלות שלומי אוחנה- מייסד ומנכ”ל החברה, מביא עמו ניסיון מוכח של 2 עשורים בשוק הנדל”ן, המבוסס על פרמטרים כגון איכות, מקצועיות, אמינות ויושרה.
יש לציין כי מודל העבודה של החברה מושתת על שיתוף פעולה עם מעל 200 מתווכים ברחבי העיר- מה שיוצר חשיפה מהירה ויעילה לבעל הנכס.
כחלק ממעטפת השירותים שהחברה נותנת מסייע צוות המשרד בחיבור לאנשי מקצוע מנוסים בתחומם, כגון שמאי מקרקעין, עו”ד, אדריכלים, טיפול במשכנתאות בזכות קשרים בנקאיים ענפים ועוד

 

קידום אורגני בניית אתרים
X

    מלאו את הפרטים וניצור עמכם קשר בהקדם

    Name Icon

    Phone Icon